תמונות על קנבס בצבעים שונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

הדפסת תמונות על קנבס תל אביב

בחירת תמונות להדפסה על קנבס יכולה להיות אמנות בפני עצמה. לאחר בחירת התמונה המושלמת שתעביר את ההרגשה הרצויה בבית מגיע שלב בחירת הגודל והצבע המתאים.

בחירת הגודל תלויה בגודל החדר ועד כמה אנו מעוניינים שהתמונה תתפוס נוכחות. שיקול נוסף יכול להיות איכות התמונה, ככל שהתמונה מוגדלת יותר כך האיכות שלה פוחתת. כדאי לבחור מראש תמונה מספיק איכותית כדי להימנע מטשטוש, אך חשוב לזכור שגם הגודל משפיע.

לאחר שנבחר הגודל המתאים הגיע השלב לבחירת הצבע לתמונה. בעידן הדיגיטלי אין צורך להתפשר ואפשר לקחת תמונה רגילה יחסית ולהפוך אותה למרשימה במיוחד באמצעות בחירת הצבע המתאים לתמונה.

צבעוני

הדרך הרגילה היא להשאיר את התמונה צבעונית ולא לשחק עם הצבעים, עדיין אפשר להוסיף לתמונה צבעים נוספים באמצעות הפוטושופ וכך לשחק עם התאורה, הגוון, השקיפות של התמונה ומה בוחרים להבליט או לטשטש באמצעות משחק צבעים זה. מומלץ כמובן לשמור את התמונה המקורית בנפרד.

שחור לבן

אופציה נוספת היא להפוך את התמונה המודפסת על קנבס לשחור לבן. אפשר להדפיס את הכל בשחור לבן מה שייתן הרגשה של פעם או לבחור משהו מתוך התמונה אותו בוחרים לצבוע בצבע וכך להדגיש אותו לעומת יתר התמונה.

למשל, מעיל בצבע אדום, פרח פורח במרחק, שמש, גג של בית וכו'. אנו בוחרים מה אנחנו רוצים להדגיש ומה יהפוך לרקע. המשחק עם השחור לבן יכול לתת עומק ונופך אומנותי לתמונה. כדאי לבחור כמובן תמונות שמתאימות ונראות טוב בשחור לבן

גוונים נוספים

גוונים נוספים שאפשר לבחור כאשר מתחילים לעבוד עם התמונה בפוטושופ יכולים להיות גוונים של חום לבן (ספיה), מתאים לאזורים בבית שהם יותר רטרו למשל. אפשר לבחור צבעים פסטלים וכך להפוך את התמונה ליותר רכה וכו'. מבחר ומגוון הצבעים הוא רב ורק צריך סבלנות ואהבה לדבר.

כמובן שאפשר להדפיס תמונה כפי שהיא ללא התוספת האומנותית וליהנות מתמונה יפה ומקצועית לא פחות לעיצוב הבית. מומלץ להתקשר לטלפון 050-9959695 ולפנות לרשת תמונה במתנה כדי להזמין הדפסת תמונות על קנבס תל אביב ובכל רחבי הארץ.

תכנים אחרונים

שלט לבית

רבים אוהבים לקשט את ביתם, כולל את דלת הכניסה לבית בשלט מסוגנן ויפה. שלט לבית

שלט לדלת

יש לא מעט דרכים ליידע את המגיעים אלינו, הביתה, לאיזו כתובת הגיעו וגם לאיזו משפחה.

ספל עם תמונה

רובנו אוהבים לשתות קפה או תה כמה פעמים במהלך היום. חלק מאתנו עושים זאת בעיקר

מתנות עם תמונה בזול

איך קונים תמונות קנבס זולות? רוצים לקנות מתנות עם תמונה בזול? מעוניינים לרכוש תמונות קנבס

מוקד שירות לקוחות

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן