רעיונות למתנות עם תמונות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

הדפסה על ספל

ניתן למצוא בשוק מתנות רבות עם תמונות מודפסות עליהם, כך שחשב לדעת ולהכיר את הדוגמאות השונות ומה כדאי לקנות. אין כמו תמונה אישית מרגע קסום במיוחד, אך כדאי גם לבחון איך לשלב את התמונה ומה הכי מתאים לבעל השמחה. מאמר זה מביא כמה רעיונות למתנות עם תמונות הכוללים הדפסה על ספל, שעון, כריות לחדר שינה, מגנטים ועוד.

הדפסה על שעון

תמונה במתנה מודפסת על שעון יכולה להיות מתנה נהדרת לאנשים שעברו דירה או חסר להם שעון בסלון או המטבח. ניתן אפילו למצוא שעון עם הקדשה אישית שיבליט אף יותר את האהבה והחום שיש בבחירת המתנה.

הדפסה על ספל

רעיון כיפי ושימושי במיוחד יכול להיות הדפסה על ספל. כולנו אוהבים לקום בבוקר או לסיים את היום עם כוס קפה או תה. קניית מתנה של ספל עם תמונה יפה מזיכרון משותף יכולה להיות מתנה שמביאה חיוך כל בוקר.
ישנם סוגי ספלים רבים. במידה ומדובר במתנה לבני זוג כדאי אף להזמין שני ספלים, במידה ומדובר במתנה לקרוב משפחה אפשר לבחור תמונה מרגע משפחתי טוב וחמים. רק חשוב לזכור להקפיד על איכות התמונה ושלא תהיה קטנה מדי.

הדפסה על כרית

ללכת לישון עם תמונה ומזכרת מאמא או אהוב ליבנו יכולה להיות דרך נפלאה לסיים את היום. הדפסה על כרית זו מתנה מעולה ובחירה מצוינת. חשוב לוודא את גודל הכרית ושהצבע מתאים לחדר השינה, אחרת המתנה לא תהיה שימושית.

כריות יכולות להתאים גם לסלון, אך חשוב לשים לב שהתמונה שבוחרים מתאימה למבקרים ואנשים שהם אינם קרובי המשפחה בבית. כדאי לבחור תמונה מחמיאה, אולי מטיול משותף או חופשה.

הדפסה על מגנטים

מתנה מודפסת נוספת יכולה להיות הדפסה על מגנטים. אפשר לתלות על המקרר או על לוח מודעות וכך להתחיל את היום בעבודה עם חיוך והרגשה טובה. תמונות המודפסות על מגנט יכולות להישאר זמן רב, הן קטנות ופרקטיות ויכולות להיות זולות במיוחד.

כדאי להתקשר לטלפון 050-9959695 לרשת תמונה במתנה ולהזמין מתנה מקורית ומרגשת במיוחד.

תכנים אחרונים

מתנות עם תמונה בזול

איך קונים תמונות קנבס זולות? רוצים לקנות מתנות עם תמונה בזול? מעוניינים לרכוש תמונות קנבס

מוקד שירות לקוחות

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן